Individuālo projektu izstrāde

Vienkārši, skaisti un eleganti

Spēcīga komanda - spēcīgam rezultātam

Projekta izstrāde nav ne sprints, ne maratons. Projektu izstrāde ir komandas darbs - stafetes skrējiens. Tajā iesaistās projektu vadītāji, dizaineri un programmētāji - un mūsu panākumu atslēga ir komandas darbs. Arī Jūs kā klients esat daļa no šīs komandas, un tikai no Jūsu aktīvas darbības ir atkarīgs rezultāts. Tieši tāpēc mēs strādājam ar tehnoloģijām, kas ļauj Jums attālināti sekot līdzi darbam, komentēt notiekošo jau izstrādes vidēs un iesaistīties pilnībā. Kā arī, protams, būsiet vienmēr laipni gaidīti ciemos pie mums uz karstu kafijas tasi.


  • Kvalitatīva digitālā identitāte - mūsdienīgi dizaini un interesanti logo

  • Spēcīgs un tīrs kods, jaunākās tehnoloģijas un inovatīvi risinājumi

  • Platformas brīvība - pilna funkcionalitāte no jebkuras iekārtas

  • Profesionāla komanda ar vairāku gadu pieredzi interneta projektu izstrādē

  • 100% apmierinātības garantija visiem projektiem - mēs strādājam priekš Jums

slider image

Individuāli izstrādāta vietne ar speciāli Jūsu projektam veidotu satura vadības sistēmu, pielāgots visām platformām un optimizēts ātrdarbībai.

Sākot no 1200 EUR

Tirdzniecības platforma; E-commerce

Interneta veikals ar individuālu dizainu, satura vadības sistēmu un tirdzniecības platformu, saslēgšana ar grāmatvedības programmām un integrējamām maksājumu sistēmām.

Sākot no 3500 EUR

Web bāzēta informācijas sistēma

Loģistikas, darba uzskaites, noliktavas un tirdzniecības, finanšu un grāmatvedības sistēmas ir tikai daži piemēri no iespējamajām informācijas sistēmām Jūsu uzņēmumam.

Projekta izstrādes posmi

Veiksmīga rezultāta sasniegšanā komunikācija starp izstrādātāju un klientu ir atslēga. Tieši tādēļ mēs iegūldam ļoti lielas pūles izprotot un iepazīstot mūsu klientus. Tikai mirklī, kad darba uzdevums mums ir pilnībā skaidrs, projekta plāns ir uzlikts uz papīra un sadalīts izstrādes posmos mēs uzsākam darbu.

Mājaslapas izskats un sajūta kāda tās apmeklētājam rodas mājaslapu atverot ir pati svarīgāka veiksmīga projekta sastāvdaļa. Dizainam ir jābūt patīkamam, tekstam viegli izlasāmam, kā arī pārvietošanās nedrīkst būt pārāk sarežģīta. Katras mājaslapas dizainā ir jāatrod smalkā robeža starp mākslinieciskumu un ērtu lietojamību.

Šis ir tas posms, kurā mēs nozūdam kodā un parādamies tikai, kad viss ir gatavs. Šis etaps ir sadalīts divos ļoti svarīgos posmos - programmēšana un testēšana. Vienīgais vārds mūsu galvā visa šī posma laikā ir - funkcionalitāte. Gan lietotāja pusē, gan mājaslapas administrēšanā - mums ir svarīgi, lai visas mājaslapas funkcijas strādā ātri, ērti un bez jebkādas aizķeršanās.

Mēs Jūs iepazīstinām ar Jūsu jauno vietni, Jūs sākat ap to darboties no savas puses. Satura ievietošana, bilžu piegriezšana un funkciju iztestēšana. Un, protams, Jums radīsies labojumi un papildinājumi, kurus mēs ar prieku veiksim, un atkārtosim šo saskaņošanas ciklu līdz gala produkts Jūs 100% apmierinās.

Tehnoloģijas mainās un iet uz priekšu. Mēs savam darbam dodam divu gadu garantiju, kuru laikā mājaslapā radušās kļūmes novērsīsim bezmaksas. Garantijas laikā veicam arī bezmaksas apkopi un optimizāciju. Ja Jūs jūtat, ka mājaslapa sāk lēnāk darboties - dodat ziņu, mēs risināsim. Performance mums ir svarīga.